Price (EUR):
from to

Puit mööbli toormena on ülim materjal tänu oma välisilmele, esteetikale ja kujunduse mitmekülgsetele võimalustele. Antud mööbli valmistamiseks kasutatud puidul on täiendavad omadused.
Kaubamärk FSC näitab, et kasutatav puit on pärit metsadest, mida pidevalt kontrollitakse vastavalt rangetele ökoloogilistele, sotsiaalsetele ja majanduslikele standarditele. See tähendab, et nendes metsades säilitatakse liikide mitmekülgsust ning on keelatud seadusevastane raie. Metsa hooldekogu (FSC) on asutatud ökoorganisatsioonide, metsakõlvikute omanike, puidutöötlemistööstuse esindajate, ametiühingute initsiatiivil. Kõik nad ühendasid oma jõupingutused, saavutamaks metsade alalist kaitset kogu maailmas. Sertifitseerimisega tegelevad sõltumatud organisatsioonid korraldavad ekspertiise ettevõtetes, kust tarnitakse materjali ning antakse kaubamärgile pitsati kandmise õigus vaid juhul, kui on täidetud kõik FSC põhimõtted ja kriteeriumid. Kogu ahela katkematu kontroll metsast turuni tagab, et FSC kvaliteedimärgiga ei tohi olla seotud loodusressursside kuritarvitamine.
See on samm tuleviku poole, kuna säästlik suhtumine meie planeedi metsadesse võimaldab neid paremini säilitada, tagada liikide mitmekülgsust, sellest tulenevalt ka elukvaliteeti praegustele ja tulevastele põlvkondadele.

Parimate soovidega, arendajate kollektiiv!

fsc logo


Koronaad OÜ,

Kaupa saab Nelgi tee 23, Viimsi Vald aadressil asuvast laost.

E-mail: myfurniture.ee@gmail.com
Tel: +372 5836 7808 Viber/WhatsApp

 
  Top.Mail.Ru