Price (EUR):
from to

Nahk - tükike puhtaimast loodusest!
Loomulikku ilu, mis kutsub nahatoodetest esile vaimustuse, saavutatakse loomanaha erilise töötluse teel.
Mööblinahk peab täitma erilisi nõudeid - selleks kasutatakse vaid parimat nahka, näiteks india veepühvlite , vasikate või veiste nahku.
Nende loomade elukeskkond jätab nahale oma jäljed, mida võite määratleda erinevate omaduste, värvi või pinna taktiilsest tajumisest.
Ning lõpuks on need iga loomaliigi naha omaduste hälbed asjatundjate jaoks omamoodi ergutuseks. Nad teavad, et jutt käib algupärasuse omadustest, mida ei saa pidada reklamatsiooni põhjuseks, kuna loodus on unikaalne.
Tundke mõnu materjali õhuläbimatusest ja vastupidavusest kombinatsioonis elastsusega. Inimnahaga kokkupuutel ei tundu nahk niiskena. Niiskus tungib looma nahka. Pehme mööbli nahka nimetatakse ka "Colour-Finish" nahaks: looma nahk kaetakse värviga, tunnuseid suuremas osas varjates. Veel aga kantakse mööblinahale peale värvimist värvikiht: pealispind võib olla kas sile või siis väga selgelt väljendunud mustriga. Mööblinahk on väga vastupidav, praktiliselt valguskartmatu ja seda on kerge hoolitseda.
Nahahooldus - pole probleemiks, kuna vähem tähendab parem!
Nahast komplekti intensiivse puhastamise eelselt pöörake tähelepanu järgmistele juhenditele:
• kui hakate regulaarselt nahalt tolmu pühkima ja kord või kaks aastas piserdama seda "Colour-Finish" eriaerosooliga, pakub Teie mööbel rahuldustunnet paljude aastate vältel.
• Tolmu on kõige parem pühkida pehme kuiva kangaga.
• Raskesti eemaldatav mustus pühkige ettevaatlikult kergesti niisutatud kangaga, kontrollides eelnevalt naha reaktsiooni märkamatus kohas. Seejärel pühkige nahk kuivaks pehme villase kangagaja töödelge hoolduseks mõeldud erivahendiga.
• Vedelikud peske viivitamatult välja niiskust imava kangaga - ärge mingil juhul hõõruge! Laske nahal kuivada.
• Toiduainete ja rasva sattumisel nahale eemaldage need viivitamatult ja töödelge kohta analoogiliselt kuiva tolmu puhastamisega.
Soovime teile aastaid kestvat rõõmu oma nahkkomplektist.
Parimate soovidega, arendajate kollektiiv!


Koronaad OÜ,

Kaupa saab Nelgi tee 23, Viimsi Vald aadressil asuvast laost.

E-mail: myfurniture.ee@gmail.com
Tel: +372 5836 7808 Viber/WhatsApp

 
  Top.Mail.Ru